Слухати

Англомовна програма Ukraine Calling на Громадському радіо тепер у Твіттері / Новини на Громадському радіо

Англомовна програма Ukraine Calling на Громадському радіо тепер у Твіттері

11 липня 2018 - 14:28
Щотижневий англомовний подкаст про Україну тепер має власний акаунт у Твітері @CallingUkraine. Підпишіться, щоби не пропустити найцікавіше

Зараз англомовна програма Громадського Радіо Ukraine Calling вже більше двох років конкурує з Russia Today. Щоби робити це ще ефективніше та бути доступними для більшої аудиторії, ми запустили окремий Твіттер-акаунт @CallingUkraine

Нагадаємо, що у липні 2016 року канадська дослідниця, докторка філософії (Оксфордський університет), викладачка Western University Canada Марта Дичок запустила англомовну програму Ukraine Calling на «Громадському радіо».

Сьогодні до проекту залучені десять людей із різних країн світу на волонтерських засадах. За рік вони записали і розшифрували 52 програми тривалістю 30 хвилин. Програму Ukraine Calling слухають у Канаді, Британії, Америції, Австралії, Італії тощо. Ведучими Ukraine Calling є Марта Дичок, Богдан Нагайло, Оксана Смеречук і Марко Супрун. Марта Дичок каже, що наразі зацікавленість іноземних ЗМІ до України значно впала, тож людям, які хочуть знати, що там в Україні, доводиться докладати вдвічі більше зусиль. 

«Ідея створити таку програму виникла у мене, тому що мої друзі постійно питали, що діється в Україні. Моя найближча товаришка колись працювала журналісткою в Києві, тепер вона працює в Торонто. Ми зустрічаємося, вона мене питає, що відбувається, я їй розказую. Іду в бібліотеку, бібліотекарка питає, що відбувається в Україні. Я кожному мусила розказувати. Я не маю стільки часу, щоб розказувати окремо кожній людині. Я звернулася до Кирила Лукеренка та Андрія Куликова, вони сказали, щоб я робила програму», — говорить Марта Дичок.

 


Як англомовна програма Громадського Радіо Ukraine Calling вже рік конкурує з Russia Today
 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+