Слухати

Більшість політиків у Данії проти будівництва «Північного потоку 2», - джерело

11 липня 2018 - 11:33
Шанси того, що Данія дасть дозвіл на будівництво газопроводу, 50/50, вважає європейський чиновник
Більшість політиків у Данії проти будівництва «Північного потоку 2», - джерело / Новини на Громадському радіо

Попри те, що більшість політиків Данії виступають проти будівництва російського газопроводу «Північний потік 2», існує імовірність, що Копенгаген погодить проект.

Про це Громадському радіо розповів європейський чиновник на умовах анонімності.

«Ми — Європейський союз, і повинні побачити думку всіх країн-членів. Деякі з наших країн-членів бачать економічний прибуток у цьому проекті. Данія дуже не задоволена тим, що їй доводиться бути у такій позиції. На них тиснуть з обох боків. Більшість політиків у Данії проти «Північного потоку 2» і, можливо, більшість населення так само, знаючи ситуацію, але це ще не обовязково означає, що відповідь Данії буде «ні». Я б не хотів спекулювати. Обидва варіанти можливі, — 50/50», — зазначив чиновник.

Росія має намір побудувати газопровід «Північний потік-2» до Німеччини в обхід України через Балтійське море. Погодили проект Німеччина, Швеція  та Фінляндія. Проект ще повинен отримати дозвіл в Данії. Проти проекту виступають країни Балтії, Польща, США. Україна закликає ЄС не підтримувати будівництво російського газопроводу.

У спільній заяві за підсумками саміту Україна-ЄС Брюссель підтвердив роль України як стратегічного транзитера газу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+