Слухати

Через зупинку «Дніпроазоту» в Запорізькій області зменшили тиск води / Новини на Громадському радіо

Через зупинку «Дніпроазоту» в Запорізькій області зменшили тиск води

11 липня 2018 - 18:16
У самому Запоріжжі проблем із водою немає

У районах Запорізької області вчора зменшити тиск води у кранах для економії хлору, яким очищують рідину. Про це Громадському радіо повідомив виконавчий директор Асоціації «Укрводоканалекологія» Олександр Шкінь.

«На сьогодні вже є зменшення тиску води у Запорізькій області. Вчора повідомили споживачів», — сказав Шкінь.

У самому Запоріжжі проблем із водою немає.

За словами Шкіля, в Києві, Івано-Франківську, Львівській та Житомирській областях ситуація контрольована.

Нагадаємо, «Дніпроазот» зупинив роботу 15 червня. Це єдине підприємство в Україні, яке виробляє рідкий хлор для очищення води в кранах. Запасів хлору в Україні може вистачити максимум на кілька місяців. Подавати к крани неочищену воду заборонено. 

У середу 11 липня співробітники «Дніпроазоту», власником якого є олігарх Ігор Коломойський, приїхали протестувати до столиці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+