Слухати

«Інтер» отримав 4,4 млн грн штрафу за концерт до Дня Перемоги / Новини на Громадському радіо

"Інтер" отримав 4,4 млн грн штрафу за концерт до Дня Перемоги

11 липня 2018 - 18:17
Таке рішення Нацрада ухвалила за результатами позапланової перевірки каналу

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала телеканал «Інтер» на 4,46 млн гривень за розпалювання ворожнечі під час концерту до Дня Перемоги «Перемога. Одна на всіх», повідомляє Detector.media.

«Нацрада вбачає в цьому концерті розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, що є порушенням абзацу 4 частини 2 статті 6 закону «Про телебачення і радіомовлення» та п. 1 ст. 28 закону «Про інформацію»«, — йдеться у повідомленні.

Перевірка Нацради підтвердила, що в ефірі «Інтера» 9 травня транслювався концерт, де ведучі закликали не перейменовувати в Україні вулиці на честь «фашистских преступников», а також наголошували, що «мы чужие в своей стране».

Вказується, що такі порушення караються штрафом у розмірі 25% ліцензійного збору, відповідно до ч. 8 ст. 72 закону «Про телебачення і радіомовлення». Члени Нацради одноголосно вирішили застосувати цю санкцію.

Сума штрафу, яку призначила Нацрада є найбільшою за весь час використання цієї санкції. Канал має сплатити штраф протягом 30 днів, якщо не оскаржить його в суді.

Керівництво телеканалу не погодилося з результатами перевірки. Юрист телеканалу Ольга Мусійко повідомила, що «Інтер» оскаржить санкцію в суді.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+