Слухати

Емір-Усеїн Куку, який голодує 16 днів, скаржиться на біль у внутрішніх органах / Новини на Громадському радіо

Емір-Усеїн Куку, який голодує 16 днів, скаржиться на біль у внутрішніх органах

11 липня 2018 - 19:02
Політв’язень налаштований продовжувати безстрокове голодування

Політв’язень Емір-Усеїн Куку, який зараз утримується у СІЗО у Ростові-на-Дону, почуває себе задовільно, але скаржиться на болі внутрішніх органів.

Про це Громадському радіо повідомив його адвокат Серій Локтєв.

«Емір-Усеїн почуває себе задовільно, він має намір продовжувати голодування. Він скаржиться на загальну слабкість, болі у внутрішніх органах, це ймовірно печінка та підшлункова. Але його стан не критичний», — розповів Локтєв.

Нагадаємо, сьогодні в Ростові-на-Дону проходив судовий розгляд у справі політв’язня Еміра-Усеїна Куку. Вчора адвокат Сергій Локтєв не зміг зустрітися з підзахисним, оскільки його відвезли з СІЗО в невідомому напрямку. Пізніше з’ясувалося, що Еміра-Усеїна возили на медичний огляд. Однак, коли він повернувся в СІЗО адвоката до нього все одно не пустили, сказали, що зустрітися він зможе з підзахисним під час судового засідання сьогодні.

Локтєв повідомив, що вже заявив про клопотання щодо порушення прав у зв’язку з тим, що його підзахисному не було забезпечено доступ до адвоката.

Наступне судове засідання призначено на 17 липня.

Нагадаємо, Емір-Усеїн Куку оголосив голодування 26 червня.

Еміра-Усеїна Куку затримали 11 лютого 2016 під час масових обшуків і затримань в Криму. Його звинуватили в підготовці до «насильницького захоплення влади».

У грудні 2017 року його етапували з Криму в Ростов-на-Дону. Спочатку він був поміщений в СІЗО-1, 3 лютого його перевели в СІЗО-4.

Емір-Усеїн заарештований за підозрою в участі в діяльності «Хізб ут-Тахрір». До арешту він активно займався правозахисною діяльністю, надавав правову допомогу населенню і повідомляв про випадки політично мотивованих насильницьких зникнень в Криму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+