Слухати

На Луганщині від електрики відключили три насосні станції. Є загроза підтоплення, - адміністрація

11 липня 2018 - 16:17
Без електроенергії залишається Сватівська обласна спеціальна загальноосвітня школа-інтернат. Заклад заборгував ЛЕО 13 000 гривень
На Луганщині від електрики відключили три насосні станції. Є загроза підтоплення, - адміністрація / Новини на Громадському радіо

В Луганській області за борги Луганське енергетичне об’єднання (ЛЕО) відключає електропостачання на соціальних об’єктах та об’єктах інфраструктури. Зокрема, в місті Рубіжне знеструмлені чотири гуртожитки. Крім того, з 25 червня без електроенергії дві каналізаційно-насосні станції — та підвищувальна насосна станція. Про це Громадському радіо повідомила комерційний директор Луганського енергетичного об’єднання Олена Богодух.

«Розмов щодо сплати не було. Сплата не поступала від цих споживачів. Ні від Рубіжанської БТІ, ні від Рубіжанського управління водно-каналізаційного господарства», — сказала Богодух.

Зупинка роботи об’єктів водопровідно-насосних та каналізаційно-насосних станцій може призвести до підтоплення і розливу стічних вод. Так прокоментували ситуацію в прес-службі Луганської обласної військово-цивільної адміністрації.

У відповіді на запит Громадського радіо в прес-службі зазначили, що зараз насосні станції працюють в аварійному режимі з підключенням дизельних генераторів.

Без електроенергії залишається Сватівська обласна спеціальна загальноосвітня школа-інтернат. За словами Олени Богодух, заклад заборгував ЛЕО 13 000 гривень

Після сплати боргу відновили електропостачання в Лисичанському протитуберкульозному диспансері.

Вчора підключили до електромережі два гуртожитки в Сєвєродонецьку. В запиті Громадського радіо в прес-службі Луганської обласної військово-цивільної адміністрації відповіли, що до 2О липня цей борг «Житлосервіс Світанок» має сплатити. Інакше світло знову відключать.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+