Слухати

Один з обстріляних в Золотому-4 будинків сильно пошкоджений, - ВЦА

11 липня 2018 - 12:26
У другий обстріляний будинок влучила міна. Вона не розірвалася. За словами голови військово-цивільної адміністрації, пошкодження цього будинку не критичні
Один з обстріляних в Золотому-4 будинків сильно пошкоджений, - ВЦА / Новини на Громадському радіо

Один з обстріляних будинків в селищі Золоте-4 в Луганській області серйозно пошкоджений. Снаряд потрапив в дах і пробив його. Також є пошкодження всередині будинку. Про це Громадському радіо розповів голава військово-цивільної адміністрації Золотого і Катеринівки Костянтин Ільченко. У другій будинок, за його словами, потрапила міна, але не розірвалася.

«За другою адресою в будинок влучила міна. приїздили праццівники ДержСНС, хвостовик забрали, який нібито від міни. Я думаю, що вона не розірвалася. Там пробитий шифер, лаги непошкоджені», — сказав Ілченко.

За словами Костянтина Ільченка, після огляду цих будинків складені акти. Їх передадуть до Луганської обласну військово-цивільної адміністрації. Там прийматимуть рішення про виплату компенсації жителям цих будинків. Її розмір Ільченко не назвав.

«Я не можу зараз офіційно заявити, бо потрібно все перерахувати. Приїдуть представники NRC (Норвезька рада у справах біженців). Вони займуться цим питанням. Наприклад,  другому будинку потрібно замінити чотири шиферини. Зробимо таким чином: господар купить шифер. Привезе нам відповідно до процедури необхідні документи, ті, що підтверджують оплату. І ми на основі цих документів перерахуємо на рахунок в банку постраждалому гроші», — сказав Ільченко.

За словами глави військово-цивільної адміністрації Золотого Костянтина Ільченка, мешканців пошкоджених будинків не евакуювали. Вони залишилися вдома, чекають на компенсацію і ремонт.

Нагадаємо, в ніч з дев’ятого на десяте червня бойовики обстріляли селище Золоте-4. Стріляли з боку селища Золото-5. Під вогонь потрапили два житлових будинки.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+