Слухати

Прокуратура повідомила про підозру колишньому голові Апеляційного суду Криму / Новини на Громадському радіо

Прокуратура повідомила про підозру колишньому голові Апеляційного суду Криму

11 липня 2018 - 19:14
Вирішується питання про обрання запобіжного заходу

Співробітники прокуратури разом зі Службою безпеки України 11 липня провели чотири обшуки в приміщеннях, в яких проживає колишній голова Апеляційного суду АРК Валерій Чорнобук і його близькі родичі, а також за місцем його останньої роботи (в приміщенні Дніпровського міської ради).

Про це на свій сторінці в Facebook написав генпрокурор Юрій Луценко.

«Підривна діяльність Чорнобука В.І. в наданні допомоги іноземній державі та її представникам у переході судів АР Крим на здійснення правосуддя на підставі законодавства іноземної держави-Російської Федерації призвели до забезпечення функціонування незаконно створених судових органів, посилення заходів тимчасової окупації півострова Крим», — написав Луценко .

Згідно вимог КПК України, Чорнобуку повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.111 КК України («Державна зрада»).

Зараз вирішується питання про внесення до слідчого судді клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання підозрюваного під вартою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+