Слухати

Приєднання України до Шенгенської зони не стоїть на порядку денному ЄС, - джерело

11 липня 2018 - 09:38
Порошенко раніше заявляв, що Україна розраховує на чотири союзи з ЄС, у тому числі на асоціацію з Шенгенською зоною
Приєднання України до Шенгенської зони не стоїть на порядку денному ЄС, - джерело / Новини на Громадському радіо

Висловлене Україною бажання приєднатися до Шенгенської зони не стоїть на порядку денному Європейського союзу.

Про це Громадському радіо розповів європейський чиновник на умовах анонімності.

«Ми продовжуємо працювати над бажанням України стати частиною Союзу у таких сферах як енергетична, цифрова, митна. Шенген, я думаю, не на порядку денному, оскільки зараз у нас є Румунія і Болгарія, які стають членами Шенгенської зони. У цій сфері буде складніше. У нас зараз діє безвізовий режим», - зазначив чиновник.

Нагадаємо, у листопаді минулого року під час участі у саміті «Східне партнерство» президент Петро Порошенко заявив, що Україна розраховує на чотири союзи з ЄС — енергетичний, цифровий, митний та на асоціацію з Шенгенською зоною.

«Україна розраховує (насамперед) на так звані «чотири союзи» — Енергетичний союз; Цифровий єдиний ринок; Митний союз та асоціація з Шенгенською зоною. Ми хочемо більше Європи в Україні. Ці чотири напрями видаються нам вірним шляхом на цьому етапі», — зазначив тоді президент.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+