Слухати

Суд ЄС анулював санкції проти Клюєва за 2017-2018 роки, - ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Суд ЄС анулював санкції проти Клюєва за 2017-2018 роки, - ЗМІ

11 липня 2018 - 20:23
Але Клюєв залишається у переліку санкцій, оскільки заходи 2018-2019 років були продовжені

Андрій Клюєв виграв справу в загальному суді ЄС щодо анулювання санкцій по відношенню до себе за 2017-2018 роки.

Про це пише у Twitter кореспондент «Радіо Свобода» Рікард Йозвяк.

«Андрій Клюєв виграв справу в сьогоднішньому загальному суді ЄС, щоб санкції проти нього на 2017-18 роки були анульовані, але залишається у переліку санкцій ЄС, оскільки заходи 2018-2019 років були продовжені у березні та все ще не оспорені», — зазначив журналіст.

Нагадаємо, 21 лютого 2018 року суд ЄС визнав можливість того, що інформація, надана Раді Європейського союзу Києвом щодо Андрія Клюєва може бути необґрунтованою і тим чи іншим способом призвести до ухвалення неадекватних рішень. На думку суду, тих фактів, які були надані, недостатньо для подальшого утримування санкцій.

Суд також вирішив, що санкції можуть залишатися чинними до закінчення терміну оскарження, який, становить понад два місяці. У цей час Рада ЄС мала перевірити обґрунтованість того, що Клюєв потрапив до «чорного списку» і що він справді підпадає під критерії осіб, на яких накладаються такі санкції.

ЄС 6 березня 2014 року запровадив санкції у вигляді замороження активів проти колишніх українських високопосадовців часів президентства Януковича за зловживання з державними фінансами та порушення прав людини.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+