Слухати

У готелі в Яремчі отруїлися 11 дітей, п’ятьох госпіталізували / Новини на Громадському радіо

У готелі в Яремчі отруїлися 11 дітей, п'ятьох госпіталізували

11 липня 2018 - 21:58
Готель не був внесений до переліку дитячих відпочинково-оздоровчих закладів

Одинадцять дітей, які відпочивали у готелі «Водоспад» у Яремчі, доставили у місцеву лікарню з ознаками отруєння.

Про це повідомляє видання «Курс».

Діти були доставлені у Яремчанську міську лікарню 10 липня з ознаками загальної слабкості, блювоти, проносу та з підвищеною температурою. П’ятьох дітей було госпіталізовано.

У всіх дітей попередньо діагностували «гострий гастроентероколіт». Стан хворих лікарі оцінила як задовільний, легкого ступеня важкості.

В головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області була створена комісія з метою розслідування факту. Комісія проводить санітарно-епідеміологічне обстеження об’єкта з відбором проб харчових продуктів, води та змивів з обладнання для лабораторного дослідження.

Виявилось, що готель не був внесений до переліку дитячих відпочинково-оздоровчих закладів області та не перереєстрований в Реєстрі потужностей операторів ринку харчових продуктів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

ukrainski_1.jpg

Польська допомога
Проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+