Слухати

Цього року до ЄС з’їздило потягами вдвічі більше людей, ніж за аналогічний період минулого / Новини на Громадському радіо

Цього року до ЄС з’їздило потягами вдвічі більше людей, ніж за аналогічний період минулого

12 липня 2018 - 12:46
Цього року до ЄС потягами вже їздили 187 тисяч людей

За перше півріччя 2018 року до країн Європи залізницею їздило вдвічі більше українців, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомив у Facebook в.о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

«Те, що ми перевезли пасажирів на 100 тисяч більше, ніж за цей же період в минулому році, – яскравий приклад успішної та ефективної роботиПАТ «Укрзалізниця» в організації таких перевезень», — написав Кравцов.

Таким чином, цього року до ЄС потягами вже їздили 197 тисяч людей..

На його думку, це результат виваженої тарифної політики.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+