Слухати

Горбатюк ще не отримав офіційної пропозиції очолити нове Управління спеціальних розслідувань / Новини на Громадському радіо

Горбатюк ще не отримав офіційної пропозиції очолити нове Управління спеціальних розслідувань

12 липня 2018 - 15:54
До наказу Луценка, у Департаменті Горбатюка вже існувало Управління спеціальних розслідувань

Сергій Горбатюк ще не отримував офіційних пропозицій очолити нове Управління спеціальних розслідувань.

Про це у коментарі Громадському радіо розповів Серій Горбатюк.

«Офіційних пропозицій від керівництва не надходило», — сказав він.

11 червня стало відомо, що генеральний прокурор Юрій Луценко ліквідував Департамент спеціальних розслідувань, яке очолював Сергій Горбатюк.

Пресс-секретар Луценка Лариса Сарган, пояснила, що люди, які обіймали посади в ліквідованих структурах, займуть відповідні посади в новостворених. В тому числі й Горбатюк, який тепер замість департаменту очолюватиме управління.

«Управління спец розслідування вже існувало у Департаменті, там є діючий начальник і заступник», — прокоментував Горбатюк.

Планується, що  діяльність нового Управління не повинна відрізнятися від Департаменту спеціальних розслідувань з точки зору розслідування справ.

«Основа цього рішення, яке я вважаю безпідставним, тому що воно не несе ніякої користі розслідуванням, це те, що з департаменту відділ прокурорів, які здійснюють нагляд за слідством, переведено до новоствореного Департаменту по нагляду за ДБР. Так, як прокурор приймає всі процесуально-важливі рішення, відповідно, це було бажання керівництва, щоб прокурорів вивести з Департаменту спеціальних розслідувань і мати можливість на них впливати, що я їм до теперішнього часу намагався перешкоджати», — прокоментував Горбатюк.

Наказом генерального прокурора ліквідовано 4 самостійні структурні підрозділи Генеральної прокуратури, а саме: Департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки; Департамент спеціальних розслідувань (очолював Горбатюк –ред.); Управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями; та Управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+