Слухати

«Росія має змінити агресивну поведінку»: Порошенко виступив на саміті НАТО (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

«Росія має змінити агресивну поведінку»: Порошенко виступив на саміті НАТО (ВІДЕО)

12 липня 2018 - 10:26
Порошенко сподівається на підтримку НАТО та на розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі

Петро Порошенко виступив із промовою на саміті НАТО у Брюсселі, де закликав країни-члени альянсу підтримати Україну в стримуванні російської агресії.

«Єдине, що нам потрібно, — це мир і повернення українського суверенітету до окупованих територій. Але політичне вирішення неможливе, поки не будуть виконані всі заходи безпеки й без виконання Росією своїх зобов’язань. Росія має припинити вогонь, відвести важку артилерію та російські війська з української території, а також звільнити українських заручників і політичних в’язнів. Росія має змінити свою агресивну поведінку», — сказав він.

Читайте також: Перший день саміту НАТО: топ-6 головних подій 

Порошенко сподівається на підтримку НАТО та на розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.

Український президент виступив зранку 12 липня на саміті НАТО в Брюсселі, Бельгія.

Нагадаємо, перед початком саміту Порошенко сказав журналістам, що сьогодні в нього запланована зустріч із президентом США Дональдом Трампом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+