Слухати

Росія продовжила продуктове ембарго до кінця 2019 року / Новини на Громадському радіо

Росія продовжила продуктове ембарго до кінця 2019 року

12 липня 2018 - 15:21
Санкції стосуються країн, які ввели антиросійські санкції

Президент Росії Володимир Путін підписав указ про продовження до 31 грудня 2019 року продуктового ембарго відносно країн, які ввели антиросійські санкції. Про це повідомляє Офіційний інтернет-портал правової інформації.

Указ про продовження продуктового ембарго підписав президент Володимир Путін. Це вже четвертий поспіль президентський указ, який подовжує продовольче ембарго.

Як відомо, Росія в серпні 2014 року заборонила ввезення продуктів — зокрема, сирів, м’яса та фруктів — з ЄС, США і ряду інших країн. Це було зроблено у відповідь на санкції, накладені на Росію через її роль в конфлікті на Донбасі і через анексію Криму.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+