Слухати

У Києві одночасно мітингують за і проти підвищення цін на проїзд у громадському транспорті (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

У Києві одночасно мітингують за і проти підвищення цін на проїзд у громадському транспорті (ФОТО)

12 липня 2018 - 10:48
Із 14 липня в Києві підвищують ціну проїзду на метро та в наземному транспорті. Тепер квиток коштуватиме 8 гривень

Під Київською міською державною адміністрацією одночасно відбуваються два протести: за і проти підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті.

Про це повідомляє кореспондентка Громадського радіо.

Проти підвищення тарифів протестує кілька сотень людей, серед яких в основному — люди пенсійного віку. Також проти підвищення виступають кілька десятків студентів. Вони переконують, що спершу потрібно провести аудит, щоб дізнатися реальні цифри для підвищення тарифів.

Також на мітингу є представники ВО «Свобода», які висунули на розгляд проект заборони підвищення тарифів.

Навпроти противників підвищення тарифів зібралися їхні прихильники. Це працівники Київпастрансу та метрополітену. Вони заявляють, що хочуть підвищення зарплат, оскільки через низьку оплату у їхніх установах не вистачає працівників.

Нагадаємо, з 14 липня в Києві підвищують ціну проїзду на метро та в наземному транспорті. Тепер квиток коштуватиме 8 гривень.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

ukrainski_1.jpg

Польська допомога
Проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+