Слухати

Адвокати Савченко не з’явилися на суд про продовження запобіжного заходу / Новини на Громадському радіо

Адвокати Савченко не з'явилися на суд про продовження запобіжного заходу

13 липня 2018 - 09:40
Суд призначив державного захисника

Адвокати Надії Савченко не з’явилися на суд про продовження запобіжного заходу. Суд призначив державного захисника. Про це з зали Шевченківського суду повідомляє кореспондентка Громадського радіо.

Савченко заявляла, що не хоче продовжувати суд без своїх адвокатів і пропонувала їх почекати. Сторона прокуратури заперечувала, вимагали призначити держадвоката та продовжити слухання.

Вислухавши обидві сторони, суд постановив надати державного захисника згідно із законом про надання безоплатної правової допомоги. 

Засідання про обрання запобіжного заходу продовжать о 10:45. За перерву Центр безоплатної правової допомоги повинен знайти та доставити держадвоката.

Шевченківський суд вже кілька днів не може ухвалити рішення – захист Савченко наполіг на відводі судді Мєлешак, напередодні адвокати наполягали на відводі нового судді і прокурора. Суд відмовив.

Сьогодні справу розглядає новопризначений суддя Володимир Бугіль.

Якщо арешт Савченко не продовжать – її відпустять, сьогодні о 13 годині 58 хвилин закінчується термін попереднього запобіжного заходу.  

Нагадаємо, нардепку Надію Савченко затримали 22 березня цього року. З неї зняли депутатську недоторканність та арештували. Її підозрюють у підготовці до захоплення державної влади в Україні, участі у злочинній організації (зокрема, спільно з Володимиром Рубаном), у посяганні на життя державного чи громадського діяча, плануванні терористичного акту та в незаконному поводженні зі зброєю.

Савченко оголосила голодування 23 березня. 20 травня її адвокат Олександр Шадрін повідомляв, що вона схудла на 20 кілограмів. Згодом її сестра Віра Савченка повідомила, що Надія Савченко вже давно не голодує.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

ukrainski_1.jpg

Польська допомога
Проект фінансується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+