Слухати

Харків’яни провели акцію на підтримку Олега Сенцова (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Харків'яни провели акцію на підтримку Олега Сенцова (ФОТО)

13 липня 2018 - 21:33
На підтримку українського режисера вийшли близько півсотні місцевих жителів

Біля харківського Національного академічного театру опери та балету ім. М. Лисенка пройшла акція на підтримку політв’язнів Кремля та заручників бойовиків так званих «ДНР/ЛНР».

Активісти розгорнули плакати з написами «Free Sentsov» та «Свободу політв’язням». До акції долучилися і родичі заручників.

«Моя мати теж знаходиться у полоні. Вона була затримана незаконно та незаконно зараз утримується. Мені б дуже хотілося, щоб влада почала більш активно діяти і нарешті визволила мою маму з полону. Вона не є військовослужбовцем. Вона постійно жила у Горлівці і періодично їздила у Бахмут. Вона не могла поїхати з Горлівки, оскільки доглядала за своїми батьками. Дев’ятнадцятого березня маму затримали бойовики за нібито шпіонаж», — розповів Сава Чуйков.

Організатор акції, Костянтин Немичев зазначив, що їхня головна мета привернути увагу суспільства і влади до питання визволення полонених.

«Ми проводимо такі заходи , щоб звернути увагу нашої влади на це питання. Дуже багато українських військових і політичних в’язнів утримуються на території РФ та так званих «ДНР/ЛНР», — сказав Немичев.

Нагадаємо,український режисер Олег Сенцов сьогодні, у свій 42-ий день народження, голодує в російській тюрмі у Лабитнангі 61-ий день. Він вимагає звільнення усіх українських політв’язнів.

Софія Мітіна для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+