Слухати

Клиха повторно перемістили до Обласної психіатричної тюремної лікарні / Новини на Громадському радіо

Клиха повторно перемістили до Обласної психіатричної тюремної лікарні

13 липня 2018 - 20:16
Політв’язень не давав згоди на госпіталізацію

Політв’язня Станіслава Клиха повторно перемістили до Обласної психіатричної тюремної лікарні в Магнітогорську.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила омбудсмен Людмила Денісова.

«За моєю інформацією, Станіслав не давав дозволу на госпіталізацію, проте його примусово лікують невідомими препаратами. Тому я попросила повідомити про підстави переміщення Станіслава Клиха до вказаної медичної установи, його лікування з наданням відповідних документів, а також поінформувати про стан його здоров’я», — написала Денісова.

Читайте також: Клих помітно схуд і має проблеми з психікою, - адвокат

Денісова повідомила, що попросила голову Ради при президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини Михайла Федотова надати інформацію стосовно громадянина України Еміра-Усєїна Куку, який оголосив безстрокове голодування.

«Його стан здоров’я стрімко погіршується», — написала вона.

Денісова також попросила терміново обстежити з наданням відповідного медичного висновку Володимира Балуха, який перебуває в Раздольненському ізоляторі тимчасового тримання і голодує вже 117 діб. Стан його здоров’я теж стрімко погіршується.

5 липня «суд» в окупованому Криму виніс черговий вироку Володимиру Балуху — 3 роки колонії суворого режиму. Разом з минулим вироком це — 5 років колонії і штраф 10 тисяч рублів. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Швеція

За фінансової підтримки Уряду Швеції. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+