Слухати

Мінсоцполітики перерозподілило 120 млн грн, які були виділені на переселенців / Новини на Громадському радіо

Мінсоцполітики перерозподілило 120 млн грн, які були виділені на переселенців

13 липня 2018 - 22:14
Гроші були заощаджені за рахунок скорочення чисельності зареєстрованих ВПО

Більше 120 млн грн адресної допомоги для внутрішньо переміщених осіб були перенаправлені на виплати по іншим програмам.

Про це з посиланням на відповідь міністерства на запит, повідомляє Центр інформації про права людини.

У міністерстві пояснюють, що гроші вдалося перерозподілити завдяки зменшенню загальної кількості внутрішньо переміщених осіб. Це означає, що виплати здійснюються тим переселенцям, яких перевірили за місцем проживання.

«Ці гроші були заощаджені за рахунок скорочення чисельності зареєстрованих ВПО, а також в результаті проведення перевірок місця проживання переселенців і припинення виплат в результаті цих перевірок», — пояснює експерт Центру інформації про права людини Олена Луньова.

На її думку, це може привести до того, що при плануванні бюджету для виплат адресної допомоги на наступний рік, загальна сума запланованих витрат буде скорочена.

Сума у 124,198  млн грн була перенаправлена на програми по забезпеченню безпеки і поліпшення умов перебування відпочиваючих в санаторіях. Частина була спрямована на грошові компенсації за житло деяким категоріям осіб, в тому числі внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Також гроші пішли на створення і забезпечення функціонування центрів надання адміністративних послуг та на реабілітацію для дітей з інвалідністю.

Нагадаємо, суд скасував перевірки для внутрішньо переміщених осіб.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+