Слухати

На Одеському кінофестивалі представлять проект екранізації п’єси Сенцова (ПОСТЕР) / Новини на Громадському радіо

На Одеському кінофестивалі представлять проект екранізації п’єси Сенцова (ПОСТЕР)

13 липня 2018 - 16:11
Постер для майбутнього фільму малював художник Андрій Єрмоленко

На Одеському кінофестивалі сьогодні, 13 липня, представлять проект екранізації театральної п’єси «Номери» українського режисера Олега Сенцова, якого утримують у російській колонії «Білий ведмідь».

Про це повідомила продюсерка Анна Паленчук.

«Увесь 61 день голодування ми ведемо з ним активну робочу переписку. Я впевнена, що це йому допомагає. Він багато жартує, направляє мене і мені дуже подобається сам проект», — зазначила продюсерка.

Читайте також: «Олег Сенцов не віддавав нам жодних наказів. Він був за мистецький спротив», — фігурант справи, якому вдалося втекти від ФСБ

Паленчук написала Сенцову листа з привітанням до Дня народження та першу чернетку постера п’єси, автором якого є художник Андрій Єрмоленко.

Олег Сенцов бере активну участь у постановці своєї п’єси «Номери» в Україні. 

«П’єса розповідає про номери від 1 до 10, які одночасно живуть на сцені. Живуть вони за вигаданими правилами нуля, який над ними усіма існує. У якийсь момент номери задумуються, навіщо ж вони мають жити за цими правилами, і це все відбувається в утопічному світі», — розповіла Анна Паленчук.

Прем’єра п’єси запланована на кінець осені цього року. В Україні вже кілька разів влаштовувати читання уривків п’єси «Номери», але повноцінної постановки ще не було.

Нагадаємо, український режисер Олег Сенцов сьогодні, у свій 42-ий день народження, голодує в російській тюрмі у Лабитнангі 61-ий день. Він вимагає звільнення усіх українських політв’язнів.

37 130 301_10 155 638 306 885 382_6 784 470 618 688 454 656_n.jpg

ФБ-сторінка Анни Паленчук
Постер до екранізації п’єси Сенцова
ФБ-сторінка Анни Паленчук

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+