Слухати

«Ніяких репресій не буде»: Рада підтримала два законопроекти про розмитнення автівок з єврономерами / Новини на Громадському радіо

«Ніяких репресій не буде»: Рада підтримала два законопроекти про розмитнення автівок з єврономерами

13 липня 2018 - 12:29
Володимир Гройсман пообіцяв не застосовувати ніяких покарань щодо «євробляхерів»

Верховна Рада України підтримала два законопроекти про розмитнення автомобілів з єврономерами. Йдеться про законопроекти 8487 і 8488.

Перед цим прем’єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв, що репресій проти учасників акцій за автомобілі з єврономерами не буде.

«Сьогодні я проведу розмову і з Нацполіцією, і з ким необхідно, щоб до врегулювання в законодавчому порядку ніхто не кошмарив людей з цього питання, — сказав Гройсман. — Але хочу звернутися до протестувальників: і ви маєте поводитися цивілізовано, в цій залі немає ваших ворогів. Ми розуміємо проблему, намагаємося її вирішувати». 

Нагадаємо, законопроект, який розглядають у Раді, передбачає зменшення розміру акцизного податку з авто, скасування заборони на митне оформлення машин, які не відповідають екологічному стандарту «євро-5», а також посилення контролю за переміщенням і використанням транспорту, зареєстрованого в інших державах. Такі зміни мають намір внести до Податкового та Митного кодексів.

Вчора власники автомбілей з єврономерами мітингували під парламентом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+