Слухати

Трамп: «брексіт» Терези Мей вб’є торговий договір з США, я б провів його зовсім по-іншому / Новини на Громадському радіо

Трамп: "брексіт" Терези Мей вб'є торговий договір з США, я б провів його зовсім по-іншому

13 липня 2018 - 10:47
Американський лідер розповів, що радив Терезі Мей, як потрібно вчинити, але вона не стала його слухати.

Вчора ввечері президент США Дональд Трамп з дружиною Меланією були запрошені на урочистий прийом у Бленгеймському палаці в Оксфордширі. В розпал вечері з Терезою Мей з’явилася новина про інтерв’ю, яке президент США дав британському таблоїду Sun.

В інтерв’ю Дональд Трамп заявив, що чернетка договору про відносини Великобританії з Євросоюзом після «брексіта» сильно відрізняється від умов угоди, за яку проголосували на референдумі.

За словами Трампа, Великобританія, швидше за все, не зможе укласти договір про торгівлю з США, якщо буде дано зелене світло плану Brexit Терези Мей. США, ймовірно, матимуть справу з Європейським союзом, а не з Великобританією, тому Brexit може вбити такий торговий договір, сказав Трамп. 

Американський лідер також підкреслив, що радив Терезі Мей, як потрібно вчинити, але вона не стала його слухати.

Нагадаємо, 6 липня уряд Великої Британії оголосив спільну позицію (так званий «м’який» варіант Brexit) щодо умов виходу країни з Євросоюзу.  План передбачає, зокрема, збереження зони вільної торгівлі для товарів, розробку спрощеного митного порядку, орієнтацію на законодавство ЄС в тих сферах, де це необхідно для безперешкодної торгівлі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+