Слухати

У США висунули звинувачення 12 працівникам ГРУ у справі про втручання у вибори - імена / Новини на Громадському радіо

У США висунули звинувачення 12 працівникам ГРУ у справі про втручання у вибори - імена

13 липня 2018 - 19:40
Їх звинувачують в організації кібератак з метою крадіжки документів, а також у подальшій публікації цих матеріалів

Мін’юст США висунув звинувачення 12 співробітникам ГРУ у справі про втручання у вибори президента США. Про це заявив заступник генпрокурора США Рід Розенстайн.

За словами Розенстайна, їх звинувачують в організації кібератак з метою крадіжки документів, а також у подальшій публікації цих матеріалів. Він додав, хакери під псевдонімами DC Leaks і Guccifer 2.0, через яких документи публікувалися, насправді були створені обвинуваченими.

У прес-релізі Мін’юсту США вказані імена обвинувачених: Віктор Нетикшо, Борис Антонов, Дмитро Бадін, Іван Єрмаков, Олексій Лукашев, Сергій Моргачев, Микола Козачок, Павло Єршов, Артем Малишев, Олександр Осадчук, Олексій Потьомкін і Анатолій Ковальов.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+