Слухати

У Запоріжжі зняли білборди із зображенням убивці Коновальця / Новини на Громадському радіо

У Запоріжжі зняли білборди із зображенням убивці Коновальця

13 липня 2018 - 14:34
У Запорізькій області встановили декілька білбордів із зображенням керівника радянської зовнішньої розвідки Павла Судоплатова

У Запорізькій області власники білбордів зняли рекламні щити із зображенням керівника радянської зовнішньої розвідки Павла Судоплатова, який вбив голову ОУН Євгена Коновальця.

Про це у коментарі Громадському радіо повідомив речник управління СБУ у Запорізькій області Сергій Левченко.

«Встановлені власники вказаного борду та рекламна агенція, яка його розміщувала. Під час профілактичної бесіди з даними особами було досягнуто порозуміння, після чого ними були зняті вказані білборди», — повідомив речник.

Речник не відповів на питання Громадського радіо, чи пов’язані замовники з політичними партіями.

Нагадаємо, у Запорізькій області невідомі розмістили на рекламних щитах привітання зі 111-річчям Павла Судоплатова – керівника радянської зовнішньої розвідки.

На білборді написано російською мовою: «Павло Анатолійович Судоплатов. Народився 7 липня 1907 року в м. Мелітополь. 111 років. Боротьба триває».

Генерал-лейтенант Павло Судоплатов (19071996) був одним із керівників зовнішньої розвідки в органах ОДПУНКВДНКДБМДБ СРСР25 травня 1938 року за особистим наказом Йосипа Сталіна Судоплатов вбив керівника ОУН Євгена Коновальця. Також керував організацією вбивства Льва Троцького в серпні 1940 року.

У роки Другої світової війни очолював відділ НКВД, яке спеціалізувався на зафронтовій диверсійній роботі. Після війни очолював структури, які займалися диверсійною боротьбою проти країн НАТО.  У 19581968 роках відбував ув’язнення як соратник розстріляного міністра внутрішніх справ Лаврентія Берії. У 1992 році реабілітований.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+