Слухати

Ми зможемо виграти до 5 днів: у Миколаєві знизять тиск подачі води через нестачу рідкого хлору  / Новини на Громадському радіо

Ми зможемо виграти до 5 днів: у Миколаєві знизять тиск подачі води через нестачу рідкого хлору

14 липня 2018 - 13:03
Водопостачання абонентам "Миколаївводоканалу" у місті знизять з 10 години ранку 16 липня

«Миколаївводоканал» знижує тиск подачі води. Таким чином підприємство планує зекономити деяку частину рідкого хлору, який вже є на підприємстві, а також виграти час, щоб вирішити це питання.

Про це в ефірі Громадського радіо розповів директор КП «Миколаївводоканал» Борис Дуденко.

На запитання, на скільки вистачить хлору з урахуванням зниження тиску води, директор Миколаївського водоканалу відповів: «Ми ще зможемо виграти від 3 до 5 днів». При цьому, Дуденко зазначив, що в такій ситуації кожен день має значення. 

За його словами, зараз постачальники намагаються налагодити поставки хлору з інших країн.

«Ті постачальники, з якими ми зараз працюємо над вирішенням цієї проблеми, завозять хлор з Румунії, Молдови, а також працюють над вирішенням цього питання з Польщею та іншими західними країнами, які ближче до наших кордонів», — розповів Дуденко.

Директор «Миколаївводоканалу» додав, що в інших регіонах зараз така ж ситуація.

«В когось трохи більше запасів, в когось трохи менше. Але ситуація однакова по всій країні. І всі також шукають шляхи вирішення цього питання», — поянив Дуденко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+