Слухати

У Запорізькій області можуть припинити постачати воду через нестачу хлору / Новини на Громадському радіо

У Запорізькій області можуть припинити постачати воду через нестачу хлору

14 липня 2018 - 15:49
Без води можуть залишитися приблизно мільйон людей у Запорізькій області

У Запорізькій області можуть припинити постачати воду через 5-7 днів через закінчення запасів хору.

Про це у коментарі Громадському радіо повідомив заступник голови Запорізької облдержадміністрації Віктор Скобліков.

«Залежно від міста запаси хору різні — від 5-7 днів до вересня на деяких водоканалах. Ситуація, звісно, напружена, але ми намагаємося максимально тримати її на контролі. Звісно, не знезаражену воду ніхто подавати не буде», — зазначив Скобліков.

Припинити водопостачання можуть у містах Запоріжжя, Бердянськ, Мелітополь, Енергодар та в населених пунктах Запорізького, Вільнянського, Новомиколаївського, Якимівського районів. Без води можуть залишитися приблизно мільйон людей. 

ОДА розглядає можливість купувати рідкий хлор за кордоном. Вартість у такому випаду буде 45 тис. грн. за тонну. Однак процедура доставки хлору складна, зазначив Скобліков.

«Транспортування з-за кордону такої речовини як рідкий хлор — це маса певних обмежень і вимог щодо безпеки», — пояснив чиновник.

Подібна ситуація з водопостачанням і в інших регіонах України, зокрема у Миколаєві та Житомирі. Водоканалам не вистачає хлору через те, що підприємство, яке його виробляє, «Дніпроазот» у місті Кам’янське Дніпропетровської області зупинилося 15 червня. Причиною стала збитковість, говорять на підприємстві. 

Запасів рідкого хлору, який виробляє «Дніпроазот», залишилося в деяких підприємств на тиждень, в інших – на місяць. Після закінчення запасів хлору вода стане технічною, вживати її буде заборонено, через наявність вірусів, бактерій і грибків в ній. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+