Слухати

Савченко оголосила голодування. Її сестра не впевнена, що та відмовиться від їжі / Новини на Громадському радіо

Савченко оголосила голодування. Її сестра не впевнена, що та відмовиться від їжі

14 липня 2018 - 11:57
Шевченківський районний суд Києва залишив нардепа Надію Савченко під вартою ще на 60 днів

Вчора, 13 липня, Надія Савченко оголосила безстрокове голодування. Під час нічного засідання у Шевченківському суді, де вирішували питання про продовження арешту нардепу Надії Савченко, підозрювана заявила: «Я оголошую безстрокове голодування. Я такого свавілля не бачила навіть в російському суді».

Громадське радіо зранку зв’язалося з сестрою Надії Вірою Савченко, аби дізнатися деталі. Та заявила, що не впевнена, що Надія буде голодувати.

«Я не впевнена, що вона буде голодувати…  Я не бачу в цьому сенсу, це не метод боротьби в Україні», — сказала Віра Савченко.

Поспілкуватися про це з самою Надією Савченко її сестрі не вдалося після закінчення судового засідання.

Адвокат Надії Савченко Олександр Шадрін підтвердив Громадському радіо, що його підзахисна оголосила голодування. На питання про те, чи вона відмовиться від їжі, Шадрін відповів: «Побачимо».

Заступниця голови партії «Суспільно-політична платформа Надії Савченко» Тетяна Проторченко оприлюднила у Facebook фотокопії заяви Савченко.

«Оголошую безстрокове голодування на злочинні дії слідчого судді Бугеля, прокурорів Банника і Климовича, слідчого Томусяка, які засудили мене без адвокатів, не давши мені навіть змогу висловити свою позицію в судовому засіданні на свій захист», — написала Савченко. 

Нагадаємо, вночі Шевченківський районний суд Києва залишив нардепа Надію Савченко під вартою ще на 60 днів.

Рішення суддя оголосив незадовго до того, як сплив попередній термін арешту.

Нагадаємо, Надії Савченко інкримінують вчинення дій з метою насильницького повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, посягання на життя державного чи громадського діяча, готування до терористичного акту, сприяння терористичній організації та незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами та вибуховими речовинами.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+