Слухати

У Миколаєві знизять водопостачання через нестачу рідкого хлору  / Новини на Громадському радіо

У Миколаєві знизять водопостачання через нестачу рідкого хлору

14 липня 2018 - 10:57
Водопостачання абонентам "Миколаївводоканалу" у місті знизять з 10 години ранку 16 липня

Через непостачання рідкого хлору підприємством «Дніпроазот», в Миколаєві буде знижено водопостачання. Про це заявили у «Миколаївводоканалі».

«Внаслідок зупинки виробництва рідкого хлору підприємством «Дніпро-азот» постачальник МКП «Миколаївводоканал» відмовився від зобов’язань за договором», - сказано у повідомленні прес-служби підприємства. 

Так, водопостачання абонентам «Миколаївводоканалу» у місті знизять з 10 години ранку 16 липня. Водопостачання буде знижено до нормалізації постачання рідкого хлору.

Хлору може забракнути також у Житомирі. Про це Громадському радіо розповів директор КП «Житомирводоканал» Андрій Нікітін.

Нагадаємо, «Дніпроазот» у місті Кам’янське Дніпропетровської області зупинився 15 червня. Причиною стала збитковіть, говорять у підприємстві.

«Дніпроазот» — єдине підприємство в Україні, яке виробляє рідкий хлор. Його, у свою чергу, використовують для знезараження води, яка далі потрапляє до помешкань українців.

Читайте також: Нема хлору — нема води: чим небезпечна зупинка заводу «Дніпроазот»

Після зупинки «Дніпроазоту» водоканали в усій Україні перестали отримувати від підприємства хлор для очищення води. В деяких із них ситуація критична. Наприклад, у районах Запорізької області запасу хлору майже не лишилося, тому там уже зменшили тиск води у кранах.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+