Слухати

У наступному році США планують стати світовим лідером в нафтовидобуванні / Новини на Громадському радіо

У наступному році США планують стати світовим лідером в нафтовидобуванні

14 липня 2018 - 09:08
В Міністерстві енергетики США розповіли про намір збільшити видобуток нафти до 11,8 мільйонів барелів на добу вже у наступному році

У 2019 США збільшить видобуток нафти до 11,8 мільйонів барелів на добу, що забезпечить країні лідерство серед світових нафтовиробників. Про це заявила представник міністерства енергетики США Лінда Капуано, передає CBS.

При цьому, Капуано посилається на прогноз Енергетичного інформаційного агентства США. «Якщо прогноз збережеться, то США стануть лідером з видобутку нафти», — сказала Лінда Капуано.

У матеріалі зазначається, що минулого року Сполучені Штати були на третьому місці за обсягом нафтовидобування.

Так, обсяг нафтовидобування Росії становив 10,3 мільйонів баррелів в день, Саудівської Аравії — 10 мільйонів барелів на день, а США — 9,4 мільйонів баррелів в день, пише CBS. Зазначається, що вже в лютому цього року американські компанії збільшили видобуток нафти і обігнали Саудівську Аравію.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+