Слухати

Харків може залишитись без води, запасів хлору вистачить до суботи, - Українська асоціація водоканалів / Новини на Громадському радіо

Харків може залишитись без води, запасів хлору вистачить до суботи, - Українська асоціація водоканалів

15 липня 2018 - 23:08
Загрозлива ситуація в Харкові. Водоканал шукає резерви хлору.

Півторамільйонне місто може залишитись без води через нестачу хлору. Про це в ефірі Громадського радіо розповіла віце-президентка Української асоціації водоканалів, Ольга Бабій.

Вона пояснила, що водоканали, будь-які підприємства і компанії можуть тримати лише місячний запас хлору. Ця речовина є вибухонебезпечною, і тому зберігати її в величезних обсягах не можна.

Нагадаємо, хлор – рідка вибухонебезпечна речовина, яка виробляється з соляної кислоти та газу. Два місяці тому підприємство «ДНІПРОАЗОТ» зупинилось на технічні ремонтні роботи, а потім 15 червня зупинив виробництво.

Це єдине підприємство в Україні, яке виробляє рідкий хлор для очищення води в кранах. Запасів хлору в Україні може вистачити максимум на кілька місяців. Подавати к крани неочищену воду заборонено. 

У середу, 11 липня, співробітники «Дніпроазоту», власником якого є олігарх Ігор Коломойський, приїхали протестувати до столиці.

11 липня зменшили тиск води у Запорізькій області.

У Миколаєві обіцяють зменшити тиск води у кранах 16 липня. Схожою є ситуація і у м. Житомир.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога //
Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+