Слухати

На Луганщині усіх шахтарів, заблокованих під землею, вже підняли на поверхню / Новини на Громадському радіо

На Луганщині усіх шахтарів, заблокованих під землею, вже підняли на поверхню

15 липня 2018 - 09:58
У Луганському енергетичному об’єднанняні не виключають чергові випадки знеструмлення, оскільки погода в регіоні залишаєтсья нестабільною

Дев’яносто шахтарів шахти “Тошківка” на Луганщині, які через знеструмлення опинилися заблокованими під землею, вже підняли на поверхню. Про це Громадському радіо повідомив директор Луганського енергетичного об’єднання Володимир Грицай.

Нагадаємо, вчора близько 19:00 через грозу сталося знеструмлення шахти “Тошківка”, 90 шахтарів опинилися заблокованими під землею. Крім того, в Сєвєродонецьку без світла вчора залишилися більше двох тисяч абонентів.

У компанії не виключають чергові випадки знеструмлення, оскільки погода в регіоні залишаєтсья нестабільною.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+