Слухати

Трамп сказав мені подати до суду на ЄС, – Тереза Мей (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Трамп сказав мені подати до суду на ЄС, – Тереза Мей (ВІДЕО)

15 липня 2018 - 12:13
У п'ятницю на спільній прес-конференції президент США сказав, що запропонував дещо Терезі Мей, але вона назвала його пропозицію надто жорсткою

Дональд Трамп сказав Терезі Май, що вона повинна «подати до суду» проти ЄС, а не вести переговори з ними. Про це Тереза Мнй розповіла BBC.

У п’ятницю на спільній прес-конференції президент США сказав, що запропонував дещо Терезі Мей, але вона назвала його пропозицію надто жорсткою.

Відповідаючи на запитання журналіста BBC про те, що саме їй сказав Трамп, Мей зазначила: «Він сказав мені, що я маю подати до суд на ЄС — не вступати в переговори».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+