Слухати

У київському музеї показуватимуть фільми з аудіодискрипцією / Новини на Громадському радіо

У київському музеї показуватимуть фільми з аудіодискрипцією

15 липня 2018 - 15:30
У київському музеї "Третя після опівночі" сьогодні покажуть "Гаррі Поттера". У музеї також можна буде подивитися стрічки “1+ 1”, “Аватар”, “Форест Гамп” з аудіодискрипцією

У Києві сьогодні покажуть «Гаррі Поттера» з аудіодискрипцією. Це метод, де все, що відбувається на екрані, передається тільки за допомоги звуку. Саме так сприймають фільми незрячі люди.

Співзасновниця музею «Третя після опівночі» Аліна Марненко пояснила Громадському радіо: фільм транслюють на великий екран, кожен глядач отримує маску і намагається сприйняти стрічку лише на слух.

«Це звичайний фільм, до якого додається аудіо-доріжка, яка дуже коротко описує те, що відбувається на екрані у паузах між діалогами. Зазвичай, за допомоги цієї аудіо-доріжки описують найважливішу інформацію. Ідея в тому, що від початку до кінця фільму перебуваєте в масці і намагаєтеся сприйняти фільм тільки на слух», — розповіла Аліна Марненко.

У музеї «Третя після опівночі» показуватимуть також фільми “1+ 1”, “Аватар”, “Форест Гамп”.

Всі кінопокази анонсуються на сторінці музею в Facebook. Вони безкоштовні, але за попереднім записом — кількість місць обмежена.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+