Слухати

Українські школярі здобули 4 золоті медалі на Міжнародній математичній олімпіаді  / Новини на Громадському радіо

Українські школярі здобули 4 золоті медалі на Міжнародній математичній олімпіаді

15 липня 2018 - 11:23
Українська команда у загальному рейтингу стала четвертою з-понад 100 країн

Українські старшокласники здобули 4 золоті та 2 срібні медалі на Міжнародній математичній олімпіаді в місті Клуж-Напока (Румунія). Українська команда у загальному рейтингу стала четвертою з-понад 100 країн - після США, Росії і Китаю.  

Україна бере участь в олімпіалі 26 раз. У попередні українська команда жодного разу не піднімалася вище 6-го місця, повідомляє прес-служба Міністерства освіти та науки України. 

Міжнародна математична олімпіада –  це чемпіонат світу з математики серед старшокласників. Змагання проводять щороку в одній із країн-учасниць. Минулого року українська команда посіла 14 місце.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+