Слухати

Майже половина літніх майданчиків у Києві — незаконні, - департамент міського благоустрою / Новини на Громадському радіо

Майже половина літніх майданчиків у Києві — незаконні, - департамент міського благоустрою

16 липня 2018 - 12:26
Сплачують пайові внески до міського бюджету лише 515 літніх майданчиків із 1148

Лише 515 літніх майданчиків із 1148 є законними та сплачують пайові внески до міського бюджету. Про це заявив заступник директора Департаменту міського благоустрою Тарас Панчій.

«Правилами благоустрою передбачено, що мінімальний прохід для пішоходів на тротуарі має складати не менше 50 % від ширини тротуару. Тобто, якщо ширина тротуару складає 6 метрів, то зона для пішоходів має бути 3 метри, але не менше 1,8 м. Крім того, аби не створювали незручності для пішоходів, літні майданчики не мають потрапляти у зони перехресть, розташовуватись біля виходів з метро» – сказав Тарас Панчій.

Повідомити про незаконний літній майданчик можна за гарячою лінією 1551, а перевірити законність об’єкта — на сайт Містобудівного кадастру.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+