Слухати

Путін хотів, щоб Трамп виграв вибори / Новини на Громадському радіо

Путін хотів, щоб Трамп виграв вибори

16 липня 2018 - 18:58
При цьому президент Росії додав, що всі звинувачення про втручання Росії розсипаються в американському суді.

Президент Росії Володимир Путін хотів, щоб американський лідер Дональд Трамп виграв вибори, тому що той говорив про нормалізацію відносин з Росією.

«Так, я хотів, щоб Трамп переміг», — сказав Путін у відповідь на питання журналістів. 

При цьому президент Росії додав, що всі звинувачення про втручання Росії розсипаються в американському суді. Путін підкреслив, що Росія ніколи не втручалася і не буде втручатися у внутрішні процеси в США. «Якщо будуть надані якісь матеріали, то ми їх разом проаналізуємо», — додав Путін. 

Президент США Дональд Трамп, у свою чергу, заявив, що ніякої змови з Росією у його передвиборного штабу не було, а причиною своєї перемоги на виборах він назвав «блискучу виборчу кампанію».

Нагадаємо, сьогодні у Гельсінкі відбулася зустріч президентів США і Росії, Дональда Трампа та Володимира Путіна. 

На ній йшлося, зокрема, і про ситуацію в Україні.  Путін також заявив, що Москва готова продовжити транзит газу Україною у випадку вирішення суперечки між компаніями «Газпром» і «Нафтогаз-Україна» у Стокгольському арбітражі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+