Слухати

У справі Крисіна почали зачитувати обвинувальний акт, прокурор просить 60 діб арешту / Новини на Громадському радіо

У справі Крисіна почали зачитувати обвинувальний акт, прокурор просить 60 діб арешту

16 липня 2018 - 15:30
Адвокатка Крисіна заявляє, що не встигла ознайомитися з обвинувальним актом — суд оголосив перерву на 1 годину

У Дарницькому суді Києва почали зачитувати обвинувальний акт у справі протидії протестним акціям, де обвинуваченими є Юрій Крисін та Сергій Чемес. Про це повідомляє журналістка Громадського радіо із зали суду.

Прокурор Олексій Донський просить продовжити Крисіну і Чемесу арешт на 60 діб.

Захисниця Крисіна Тетяна Гнатюк попросила 3 години на ознайомлення з обвинувальним актом, оскільки, за її словами, «його передали лише вчора». Сторона обвинувачення заперечує і каже, що передала акт ще 13 липня.

В суді оголосили перерву на 1 годину.

Обвинувальний акт продовжать зачитувати 20 липня.

Нагадаємо, на попередньому судовому засіданні в цій справі суд не задовольнив клопотання Крисіна про відвід прокурора Юлії Малашич та судді Любові Леонтюк. Про відвід судді захист Крисіна подавав клопотання втретє.

Нагадаємо, у Дарницькому суді Юрій Крисін та Сергій Чемес проходять за трьома епізодами кримінального провадження: про викрадення та катування Владислава Іваненка; про організацію «тітушок»; за епізодом про вбивство В’ячелава Веремія (обвинуваченим є лише Чемес, оскільки Крисіну вже винесли вирок у цій справі).

13 червня Апеляційний суд Києва змінив вирок Шевченківського райсуду у іншій справі (окреме провадження про причетність до вбивства В’ячеслава Веремія) з чотирьох років умовно на п’ять років реального терміну. Наразі Крисін і Чемес знаходять від вартою. Чемес — у київському ІТТ, Крисін, визнаний винним у причетності до вбивства журналіста В’ячеслава Веремія, — у Лук’янівському СІЗО.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога //
Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+