Слухати

У Туркменістані влада неофіційно заборонила продаж алкоголю, – ЗМІ / Новини на Громадському радіо

У Туркменістані влада неофіційно заборонила продаж алкоголю, – ЗМІ

16 липня 2018 - 13:09
Влада країни і державні ЗМІ Туркменістану про припинення продажу алкогольної продукції в країні не повідомляють.

У Туркменістані влада заборонила продаж алкогольних напоїв, але — неофіційно.Про це повідомляє радіо Азатлик.

За даними джерел видання, згідно з усною вказівкою, туркменська влада вилучає спиртні напої з прилавків торгових точок.

«У вівторок (10 липня, ред) я сам став свідком, як на одному з великих столичних ринків «Мир» з приватних магазинів без будь-якої документації, почали вилучати всю алкогольну продукцію. Вони привезли з собою спеціальних робочих, які вантажили товар в машини. Власникам магазинів веліли з’явитися в середу в поліцейський департамент, де і буде оформлено вилучення їх товару», — розповів радіо Азатлик спостерігач Аминмират Бугаєв.

Кореспондент радіо Азатлик в Ашхабаді з’ясував, що у Туркменістані протягом кількох останніх місяців збільшилася кількість випадків отруєння людей спиртними напоями. Навіть були випадки зі смертельними наслідками, повідомляє видання.

«Повідомляють, що в країну було ввезено метиловий спирт. І, можливо, його використовували замість етилового спирту. В результаті було багато випадків отруєнь, навіть смертельні випадки. З цієї причини проводяться перевірки на ринках, зокрема були конфісковані алкогольні товари невідомого походження», — розповів кореспондент виданню.

Газета «Хроніка Туркменістану» також повідомляє, що силові структури проводять перевірки в приватних магазинах, які торгують спиртними напоями і конфіскують їх товар.

5-6 липня в Ашхабаді були закриті всі приватні магазини, які продавали спиртні напої, повідомляє видання.

Як передають кореспонденти «Хроніки Туркменістану», в магазини раптово вривалися співробітники Міністерства нацбезпеки і, не надаючи ніяких ордерів або інших судових постанов, починали проводити перевірку, а потім і вилучення товару.

Разом з тим, влада країни і державні ЗМІ Туркменістану про припинення продажу алкогольної продукції в країні не повідомляють.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+