Слухати

З України в Туреччину доставили експерта організації Гюлена, якого звинувачують у спробі перевороту 2016 року, - ЗМІ / Новини на Громадському радіо

З України в Туреччину доставили експерта організації Гюлена, якого звинувачують у спробі перевороту 2016 року, - ЗМІ

16 липня 2018 - 13:46
Він вважався експертом зі ЗМІ та займався створенням сайтів та сторінок організації у соцмережах

Співробітники Турецької національної розвідувальної організації доставили з України в Туреччину ключового «експерта організації FETÖ Фетхуллаха Гюлена» Юсуфа Інана. Його звинувачують в організації спроби перевороту в 2016 році. Про це повідомляє Hurriyet Daily News.

Юсуф Інан оголошений у розшук як член злочинної організації в провінції Ізмір. Він вважався «експертом FETÖ зі ЗМІ» та займався створенням сайтів, а також сторінок організації у соціальних мережах.

За дорученням Фетуллаха Гюлена Інан, як стверджується, «поширював дезінформацію про турецьких політиків, намагаючись зганьбити їх в очах громадськості».

Речниця СБУ Олена Гітлянська у коментарі Громадському радіо сказала, що Служба безпеки відправила запит до відповідних структур щодо вислання Юсуфа Інана, однак наразі ще не отримала відповіді.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+