Слухати

Активісти заявляють про проплачених учасників на акції Киви (ВІДЕО) / Новини на Громадському радіо

Активісти заявляють про проплачених учасників на акції Киви (ВІДЕО)

17 липня 2018 - 16:22
Під стінами САП сьогодні проходила акція за відставку Холодницького

Учасники акції під стінами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, організованої Іллею Кивою, котрий називає себе лідером Соціалістичної партії, могли отримувати гроші за участь у мітингу.

Про це у коментарі Громадському радіо заявив активіст «Автомайдану» Олексій Гриценко.

Він опублікував відео, на якому, за його словами, зображені учасники акції. Після мітингу вони ділили гроші.

«Ми спілкувалися з людьми, багато хто взагалі не розумів, чому вони туди прийшли. Вони взагалі казали, що Холодницький має порушити справу проти Порошенка, хоча це взагалі не підслідність САП і НАБУ», — зазначив Гриценко.

Ілля Кива у коментарі Громадському радіо зазначив, що він особисто учасникам акції грошей не давав.

«Ви бачили, що я щось ніби давав? Я не знаю, яка там ситуація відбувалася. Я нікому нічого не давав. Моя совість чиста», — заявив Кива.

Під стінами САП сьогодні проходила акція за відставку Назара Холодницького. Активісти протестували проти «справи рюкзаків» щодо сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова та екс-заступника міністра Сергія Чеботаря. Активісти привезли Холодницькому рюкзак за написом «Пакуй рюкзак і на вихід».

Паралельні акції під стінами САП влаштували Ілля Кива, який називає себе лідером Соціалістичної партії, та блогер Віталій Філімоненко, у якого раніше був конфлікт із Шабуніним. Під стіни САП вони привели бабусь та молодиків, які протестували проти НАБУ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+