Слухати

«Бажаю вам ніколи не здаватися». Сенцов написав листа / Новини на Громадському радіо

«Бажаю вам ніколи не здаватися». Сенцов написав листа

17 липня 2018 - 11:13
Олег Сенцов голодує 65-ий день

Український режисер Олег Сенцов, який голодує у російській колонії «Білий ведмідь» у місті Лабитнангі, написав листа журналістці, драматургині та режисерці Марії Сарожицькій.

Старожицька опублікувала лист на своїй сторінці у Facebook.

Лист датований 13 липня.

«Маша і Настя, здрастуйте! Спасибі вам за лист, за привітання і теплі слова. Радий, що у вас все так добре вийшло з минулим проектом, що ви його завершили і він вдало пішов. А за підтримку дякуйте не мені, а Герману-старшому. Це він одного разу сказав «у нашій професії більше тих, хто здався, ніж тих, хто програв». Бажаю вам ніколи не здаватися, навіть, якщо іноді і доведеться програвати! Успіху в нових фільмах, сподіваюся що коли-небудь побуваю на ваших прем’єрах», — написав Сенцов.

Нагадаємо,український режисер Олег Сенцов голодує в російській тюрмі у Лабитнангі 65-ий день. Він вимагає звільнення усіх українських політв’язнів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+