Слухати

Хлору для очищення води у місті Дніпро вистачить на півтора дня

17 липня 2018 - 10:24
На підприємстві «Аульський водовід» поки не знають, чи отримають хлор для очищення води
Хлору для очищення води у місті Дніпро вистачить на півтора дня / Новини на Громадському радіо

Комунальне підприємство Дніпропетровської облради «Аульський водовід» має запасів хлору для очищення питної води, яку отримують жителі Дніпра та прилеглих міст, на півтора дня.

Про це у коментарі Громадському радіо повідомила співробітниця підприємства Олена Шабельник.

«Сьогодні водопостачання припиняти не будуть, тому що з «Аульської хлоропереливної станції» до нас виїхала машина і забезпечила нас 5 тоннами хлору, яких нам вистачить на півтора дня», — зазначила Шабельник.

Напередодні «Аульський водовід» повідомив, що з 9:00 17 липня Дніпро та інші міста області можуть залишитися без води через нестачу запасів хлору.

Воду можуть припинити постачати споживачам міст Дніпро, Кам’янське, Верхньодніпровськ та прилеглих населених пунктів Дніпропетровського, Криничанського та Верхньодніпровського районів.

Мер Дніпра Борис Філатов пізніше повідомив, що підприємство міськради «Дніпроводоканал» домовилося про постачання хлору та передало його хлоропереливній станції, що належить облраді», — написав Філатов

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+