Слухати

МОЗ розірвало контракт з ректором Одеського медуніверситету / Новини на Громадському радіо

МОЗ розірвало контракт з ректором Одеського медуніверситету

17 липня 2018 - 15:24
У міністерстві звинуватили ректора в саботажі роботи комісії, яка мало його перевірити

Міністерство охорони здоров’я достроково розірвало контракт з Одеського національного медичного університету Валерієм Запорожаном.

Про це повідомляє прес-служба міністерства.

«Зважаючи на невиконання наказу МОЗ України ректором Одеського національного медичного університету та з метою забезпечення подальшої роботи комісії, МОЗ України прийняло рішення про дострокове розірвання контракту з Валерієм Запорожаном з 17 липня 2018 року», — сказано у повідомлені.

Зазначається, що міністерство неодноразово отримувало скарги від народних депутатів України та громадських організацій щодо неправомірних дій Валерія Запорожана та в цілому щодо критичної ситуації, що склалася в університеті.

МОЗ ініціювало у період з 15 по 21 липня 2018 року перевірку університету щодо дотримання статуту та умов контракту ректором.

«16 липня комісія МОЗ України прибула до Одеського національного медичного університету для проведення перевірки, однак Валерій Запорожан безпідставно не допустив комісію до проведення перевірки. Такі дії ректора свідчать про відвертий саботаж та унеможливлюють подальшу роботу комісії», — сказано в повідомлені.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+