Слухати

На Київміськраду подали до суду через підвищення тарифів / Новини на Громадському радіо

На Київміськраду подали до суду через підвищення тарифів

17 липня 2018 - 20:38
Позивачі просять суд визнати нові тарифи протиправними

До Окружного адміністративного суду міста Києва надійшов позов до Київської міської ради та Виконавчого органу КМР (Київської міської державної адміністрації) щодо встановлення нових тарифів у міському транспорті.

Про це повідомляє прес-служба суду.

Позивачі просять суд визнати протиправним та скасувати розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 5 липня 2018 року «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху».

Позивачами у даному адміністративному позові зазначені Сергій Каплін, Петро Тігунов, Сергій Юрчик.

Судом вирішується питання про відкриття провадження.

Нагадаємо, з 14 липня у київському метрополітені, на автобусних маршрутах, у трамваях, тролейбусах, фунікулері та у міській електричці подорожчає вартість проїзду до 8 грн.

Читайте також: Колбаса или свобода — готово ли украинское общество к реформам?

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+