Слухати

НАЗК сподівається на притягнення до відповідальності Денисової за другим протоколом / Новини на Громадському радіо

НАЗК сподівається на притягнення до відповідальності Денисової за другим протоколом

17 липня 2018 - 14:02
Суд не визнав, що Денісова порушила законодавство, не повідомивши про конфлікт інтересів

Печерський райсуд Києва закрив провадження, відкрите за протоколом Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) на уповноважену Верховної Ради з прав людини Людмилу Денісову. НАЗК підозрює Денісову у неповідомленні про конфлікт інтересів. НАЗК вважає, що Денісова незаконнно брала участь в обговоренні та в голосуванні в парламенті під час призначення її на посаду.

Суд також розглядає другий протокол НАЗК, де Денісову підозрюють у «вчиненні дій за конфлікту інтересів». Агентство сподівається, що у другому провадженні суд ухвалить рішення на його користь.

Про це у коментарі Громадському радіо повідомив представник НАЗК Андрій Козловський.

«Будемо сподіватися, що за іншою частиною – другим протоколом — суддя Печерського суду прийме виважене рішення. На нашу думку, вбачаються всі підстави у тому, що пані Денісова вчинила адміністративне правопорушення, а саме у конфлікті інтересів», — зазначив Козловський.

Він пояснив, що рішення суду від 2 липня стосувалося протоколу, складеного за статтею 172-7 кодексу України про адміністративні порушення (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

«Людмила Денісова під час голосування за свою кандидатуру Уповноваженої з прав людини недотриматися визначення регламентом Верховної ради, а саме, що народний депутат має публічно оголосити про конфлікт інтересів. Натомість вона не повідомила про наявність конфлікту інтересів», — пояснив Козловський.

Другий протокол стосується дій, вчинених за конфлікту інтересів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+