Слухати

Укрзалізниця призначила додаткові поїзди з Одеси до Києва та Львова / Новини на Громадському радіо

Укрзалізниця призначила додаткові поїзди з Одеси до Києва та Львова

17 липня 2018 - 21:41
Додаткові поїзди будуть курсувати до середини вересня

Укрзалізниця запустить додаткові поїзди на найпопулярніші напрямки – до Одеси та Львова. Також планується запуск ще одного додаткового поїзда.

Про це у коментарі Громадському радіо повідомив директор пасажирських перевезень Олександр Красноштан.

«Ми плануємо призначити ще додаткові поїзди, які будуть курсувати в напрямку Півдня. Наразі готується склад потяга, коли він буде готовий – ми його запустимо. У всіх поїздах дозволена кількість вагонів», — прокоментував Красноштан

Додатковий поїзд № 228/227 Одеса – Львів почне курсувати з Одеси 21 та 23 липня. Відправлення о 23:29 та прибуття до Львову о 11:52. Зворотно зі Львова поїзд вирушить 22 та 24 липня о 20:40 та прибуде до Одеси о 09:12. Поїзд слідує через станції Роздільна, Подільськ, Вапнярка, Жмеринка, Хмельницький, Підволочиськ, Тернопіль.

Поїзд № 22½22 Київ – Одеса відправиться з Києва 21, 22 та 23 липня о 13:22 та прибуде до Одеси о 23:08. У зворотному напрямку з Одеси поїзд вирушить 21, 22 та 23 липня о 23:48 та прибуде до Києва о 09:16. Поїзд слідує через станції Козятин, Вінниця, Жмеринка.

Поїзди курсуватимуть до середини вересня. За словами Красноштана, наразі в продажі є квитки на всі напрямки та на найближчі дати.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+