Слухати

Бойовики «ДНР» погрожують журналісту Стасу Асєєву, що третій тиждень голодує в полоні, затримати його матір / Новини на Громадському радіо

Бойовики «ДНР» погрожують журналісту Стасу Асєєву, що третій тиждень голодує в полоні, затримати його матір

18 липня 2018 - 13:27
Бойовики публікують нібито щоденникові записи хлопця, щоби показати його, як українського розвідника, пише друг Асєєва, екс-депутат Фірсов

Бойовики в так званій «ДНР» шантажують журналіста Станіслава Асєєва можливим затриманням його матері. Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав екс-депутат Верховної Ради, друг Асєєва, Єгор Фірсов.

За його словами, жінку погрожують посадити як спільницю журналіста.

«Все це для того, щоб він на камеру обмовив себе і підтвердив все, що описано в так званому «щоденнику». Такий варіант можливий, знаючи Стаса, я впевнений, він може піти на все, щоб вберегти маму», — написав Фірсов.

Він додав, що бойовики «нібито знайшли щоденник Стаса і публікують з нього окремі розділи».

«У цих текстах Стаса намагаються виставити розвідником, який виконував різні завдання за наказом українських силовиків», — стверджує Єгор Фірсов.

Він також вказує, що має «оригінальний і справжній щоденник Асєєва».

Нагадємо, Станіслав Асєєв голодує вже три тижні. Журналіст Станіслав Асєєва (Васін) більше року в полоні бойовиків так званої «ДНР».

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

stopka_ukrainska_ukr.png

Польська допомога
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+