Слухати

Google змушувала виробників смартфонів встановлювати її сервіси та додатки / Новини на Громадському радіо

Google змушувала виробників смартфонів встановлювати її сервіси та додатки

18 липня 2018 - 15:43
Єврокомісія оштрафувала Google на більш ніж 4 мільярда євро за підкуп

Єврокомісія наклала штраф на компанію Google за порушення антимонопольного законодавства, повідомляє The Verge.

Компанію Google визнали винною за трьома пунктами.  Єврокомісія прийшла до висновку, що компанія використовувала незаконні методи, змушуючи виробників смартфонів на Android попередньо встановлювати їхні сервіси та додатки.

Також Google, на думку Єврокомісії, платила мобільним операторам і виробникам смартфонів, щоб вони встановлювали її пошуковик, і забороняла використовувати операційні системи, створені на базі відкритого коду Android.

За ці порушення компанія має сплатити штраф на 4,3 мільярда євро. Google також зобов’язали усунути порушення. Компанія має намір подати апеляцію.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+