Слухати

Rolls-Royce створює роботарганів для огляду двигунів (ФОТО) / Новини на Громадському радіо

Rolls-Royce створює роботарганів для огляду двигунів (ФОТО)

18 липня 2018 - 14:17
Звичайна процедура перевірки двигуна триває п'ять годин, роботи дозволять скоротити її до п'яти хвилин

Компанія Rolls-Royce Group оголосила про створення мініатюрних роботів для оперативного огляду авіаційних двигунів, повідомляє CNBC.

Проект роботів-тарганів презентували в рамках авіасалону «Фарнборо», що проходить у Великобританії. У розробці беруть участь фахівці з Гарвардського університету і Університету Ноттінгема.

Мініатюрні роботи, заявили представники компанії, дозволять значно прискорити перевірку двигунів. Під час звичайної процедури перевірка двигуна триває п’ять годин, роботи дозволять скоротити її до п’яти хвилин. На «Фарнборо» показали збільшені прототипи роботарганів. Надалі планується зменшити їх розміри до 15 міліметрів. 

tu2ilipclejyrayzigyvkq.jpg

Rolls-Royce Group plc
Rolls-Royce cockroach
Rolls-Royce Group plc

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+